Rescare Double Effects Hyaluronic Acid Serum

Doğal ve düşük molekül ağırlıklı saf hyaluronik asit serum yüz veya vücuda uygulamada, deri ile uyumlu , yoğun nemlendirici ve dengeleyici özellik sunan kozmetik amaçlı formül yaşlanma yarşıtı (anti-aging) özelliği ile kırışıklığın azaltılmasında yardımcı makyaj bazı olarak kullanıma uygundur. Cilt ph’ı (5.5) ile uyumludur. %100 yerli üretimdir.

Hyalüronik Asit
Tüm Cilt Tipleri
Yaşlanma Karşıtı
Nemlendirme

Kırışıklıklara veda edin! Daha genç bir görünüme sahip olun!

Hyaluronik Asit

Cildin doğal yapı taşıdır. Bağ dokuda, eklemlerde, gözün vitroz sıvısında yer alır. Cilt, zamanla ve güneş ışığı gibi dış etmenler ile su kaybına bağlı olarak esnekliğini kaybeder, kuru ve kırışık görünmeye başlar. Hyaluronik asitin benzersiz su tutma kapasitesi, cildin nemini korumasına yardımcı olur, onarıcı özellik gösterir.

Kullanımı

Renksiz, hafif jel kıvamında olan formülasyon yüz veya vücuda haricen uygulanır. Damlalıklı şişe ambalajı ile kullanım kolaylığı sağlar. Temiz cilde parmak uçları ile sürülür. Yüz için 2-3 damla uygulama yeterlidir. Gündüm kullanımda güneş koruyucu ile kullanılması etkiye arttırır. Yağlı ve hassas ciltlerde kullanımı uygundur.

Etkili

Cilt yüzeyinde film tabakası oluşturur, nem kaybını engeller, sus tutma özelliği ile cildin her zaman ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Cildin elastik özelliğini korumasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Yenileyici

Molekül ağırlığı düşük hyaluronik asit, cilde penetrasyonu arttırır. Dış yüzeyde oluşturduğu fil sayesinde su tutma özelliği ile nemlendirici etki gösterirken ciltte dermise kadar olan penetrasyon cildirin onarılmasını ve yenilenmesini sağlar.

Sağlıklı

Cildin dolgun, gergin, yumuşak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Güçlü nemlendirici ve kolay emilen formülasyon ile makyaj bazı olarak etkin kullanım sağlar.

Kullananlar Ne Söylüyor?

  • Rescare Serum'u 3 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Özellikle yüzümde göz çevresi ve alın bölgesine her gün uyguladım. Etkisini 2 ayın sonunda gözle görebiliyorsunuz. Bu kadar hızlı etki edeceğini hiç düşünmemiştim.

  • Daha öncesinde farklı hyaluronik serumlar denemiştim. Çok fazla etki göremediğim için bıraktım. Daha sonra bir arkadaşım rescare'i önerdi. Şu anda 1 aydır kullanıyorum. Etkisini gerçekten hissettiriyor.

  • Rescare harika bir ürün... ilk çıktığı zaman kullanmıştım. Etkisi görmüştüm. Şimdi daha etkili olan yeni ürününü de hemen aldım. Harika bir ürün olmuş. Harikasınız...

×
Product added to cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.